Oznanila 9. 5. 2021 – 16. 5. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Prvoobhajanci in birmanci se lepo vključujejo v šmarnično dogajanje, pravtako se lepo pripravljamo na prvo sveto obhajilo in na sveto birmo. Lepo prosim starše prvoobhajancev, da se udeležite sestanka v četrtek po večerni sveti maši v žup. cerkvi, da se vse pogovorimo glede praznika prvega svetega obhajila. Pridite k sveti maši in po maši kar nadaljujemo. Prosim tudi starše birmancev, da se udeležijo sestanka v petek po večerni sveti maši. Tudi mi se moramo pogovoriti glede svete birme 12. junija. Starši  obeh razredov zanesljivo se srečanja udeležite. Reden verouk je za vse skupine. Radi prihajajte k šmarnicam in še posebno v četrtek, ko je Gospodov vnebohod. Od danes naprej tudi prepevamo pri svetih mašah. Zato tudi radi sodelujmo s pesmijo.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Nadaljujemo z opravljanjem svetih maš. Radi prihajajte k oznanjenim svetim mašam. Od danes naprej lahko med sveto mašo pojemo ljudsko petje. Z zborom moramo še nekoliko počakati. V četrtek je Gospodov vnebohod, lepo vabljeni k sveti maši. Župnija na Kozjaku daje v najem travniške površine za košnjo trave. Zainteresirani kmetje se oglasite. Dajemo zastonj v najem, samo, da se travniki počistijo.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk