Oznanila 9. 2. 2014 – 16. 2. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Prejšnjo nedeljo nam je vreme dobro zagodlo, zato vas vabim, da danes vzamete blagoslovljene sveče in jih uporabljajte ob različnih priložnostih. Tudi prvonedeljske nabirke ni bilo pa danes v ta namen kaj več darujte. Iskrena hvala. Po jutranji sveti maši bo sestanek za starše letošnjih prvoobhajancev. Upam, da so vas otroci obvestili. Med tednom lepo vabljeni k večernim sv. mašam. Zaenkrat so še večerne ob 17h, kmalu pa bodo ob 18h zaradi daljšanja dneva. Ta teden so pripeljali 1000l kurilnega olja za novo stavbo, naročnine sem poravnal za Ognjišče in Družino, ta teden so na vrsti položnice za februar. Verouk teče po ustaljenem urniku. Naročniki Družine in Ognjišča vzemite si svoj izvod. Žled je uničil veliko dreves v gozdu, zato bo potrebno spomladi pristopiti k očiščenju polomljenega drevja. Kar bo zdravega lesa bomo dali na žago ostalo pa oddali za ogrevanje. Kako nemočni smo pred silovitostjo narave pa mnogi mislijo da so vsemogočni. Narava nas bo že izučila, saj se nikoli ne zmoti. Bolj bo potrebno zaupati v Boga in ga prositi za pomoč. V tem duhu preživimo ta teden in naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan, žpk