Oznanila 14. 5. 2023 – 21. 5. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Z veseljem se udeležujmo šmarničnih svetih maš, zlasti  prvoobhajanci in starši, šolska mladina in ostali bratje in sestre. V sredo smo doživeli v župniji zgodovinski trenutek. Dva škofa in 19 duhovnikov smo gostili in imeli smo lepo sinodalno srečanje. Iskrena hvala vsem gospodinjam in drugim dobrim ljudem, ki ste nas obdarovali z dobrotami, da nam ničesar ni manjkalo. Tudi s kosilom so bili zadovoljni. V nedeljo  ob 11h pa bomo imeli v gosteh veliko mojih sošolk in sošolcev iz osnovne šole in pojejo v zboru Jurija Vodovnika iz Zreč. Peli bodo med mašo in še po maši bodo zapeli nekaj pesmi z bogato sporočilno vsebino. Zato, prihodnjo nedeljo ob 11h lepo vabljeni v večjem številu k sveti maši. V torek pa se bomo  poslovili od  rajne Založnik Frančiške. Radi molimo za naše rajne. Obnova orgel teče po programu. Ta teden so še redna veroučna srečanja.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Z veseljem prihajajte k oznanjenim svetim mašam. Ta teden vam tudi priporočam več molitve tudi zato, ker smo pred Gospodovim Vnebohodom. Naj nas poveličani in Vstali Gospod spremlja z blagoslovom tudi po svojem Vnebohodu. V nedeljo se je v cerkveno blagajno steklo 450€, ker so se upravljalci kmetijske mehanizacije lepo izkazali. Iskrena hvala. Upam, da smo pred pozebo obvarovani.

Bodimo Bogu hvaležni.

Milan žpk