Oznanila 7. 1. 2024 – 14. 1. 2024 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Danes in jutri bom blagoslavljal še Klanec nad Zdraviliščem proti Bačičevim, jutri pred in po verouku naselje Kristanovih in še Klanc od Štimulakovih proti Krivčevim, v torek se bom zapeljal v Parož in bom blagoslovil tudi Špeglove družine. V sredo bom blagoslavljal proti Rednjakovim v Parožu. V četrtek in petek bom blagoslavljal Zavrh nad Dobrno in bom začel pri Kristanovih, v soboto in nedeljo po Vrbi in še naslednji ponedeljek po Vrbi. V primeru slabega vremena pa se bo vse skupaj upočasnilo. Vmes pa bo potekal še reden verouk. Iskrena hvala za vsa lepa srečanja in za naklonjenost vseh, ki jih srečujem. V sredo bo tudi pogreb.

Želim vam vse lepo in si želim lepega srečanja z vami župljani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sveti maši. Upajmo, da ne bo preveč slabo vreme, da se boste lahko udeležili svetih maš. Če kdaj ne bi mogel priti maševati, to sprejmite z razumevanjem. Lahko se bo zgodilo, da kdaj cesta ne bo splužena ali bo preveč spolzko. Če bo vreme ugodno, se bomo redno srečevali. Vzemite si blagoslovljeno vodo.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk