Oznanila 6. 6. 2021 – 13. 6. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Jutri po večerni sveti maši bo srečanje za starše birmancev, da se vse točno dogovorimo za v soboto. Ves teden obhajamo devet dnevnico v čast Sv. Duhu. V torek se bo škof birmovalec  srečal z vsemi birmanci, starši in botri. Srečanje bo ob 18.30h in se bo nadaljevalo v sveto mašo. Prosim za zanesljivo udeležbo. Ob 20h se bo škof srečal s staro ekipo ŽPS in ključarji v veroučni učilnici. Prosim zanesljivo se udeležite srečanja. V sredo se bomo duhovniki srečali s svojim novim škofom Maksimilijanom pri Sv. Duhu v Celju. V sredo in četrtek spovedujem birmance in birmanke. V petek ob 18h bo g. Srečko spovedoval starše in botre. Po maši bomo imeli kratko vajo za v soboto. V soboto ob 10h bo slovesnost svete birme. Začnemo se zbirati ob 8.45h  za fotografiranje. Uraden fotograf bo g.Klemen Langus. Sveta maša je namenjena samo za birmance in z njimi povezane. Ob 15h bo še poročna sveta maša za srečen zakon. Priporočam se tudi za darove za lažje poslovanje župnije.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Zaradi natrpanosti urnika na Dobrni tudi ta teden tukaj ne bo delavniške svete maše. Zaradi sproščanja ukrepov je tukaj sedaj udeležba  pri sveti maši neomejena. Zato radi prihajajte ob nedeljah k sveti maši. Uporaba mask in razkužila je še obvezna.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk.