Oznanila 30. 7. 2023 – 6. 8. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Nabavil sem novi računalnik. Zahvaljujem se Žužek Klemenu za posredovanje in za pomoč pri vzpostavljanju računalnika za delovanje. V tem tednu je prvi petek, zato bom obiskal bolne in ostarele in jim bom prinesel sveto obhajilo. V torek se bomo poslovili tudi od Kolar Alenke, ki je dolga leta živela v Nemčiji. V nedeljo je prva nedelja, zato se priporočam za darovanje. Upajmo, da nam bo vreme v avgustu kaj bolj naklonjeno, kakor je bilo v juliju. Tudi vinogradi so močno poškodovani poleg poljščin. Za obupati pa ni.

Zato pogumno pojdimo naprej.

Vaš Milan žpk

 
DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Obhajamo naš župnijski praznik. Sveti Jošt nas uči iskrene vere in povezanosti z Bogom. Sam je veliko trpel in vse preizkušnje je premagal. Dober boj je dobojevel in vero ohranil in se sme veseliti z poveličanim in vstalim Gospodom. Po maši se bomo skupaj poveselili in utrjevali prijateljske vezi. Malo nas je , zato držimo skupaj. Zahvaljujem se za vse darove, ki ste jih namenili za vzdrževanje naše župnije.

Milan žpk