Oznanila 3. 11. 2019 – 10. 11. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Ker na praznik Vseh svetnikov nisem mogel obiskati bolnih in ostarelih iz župnije, bom to storil ta petek pred in po verouku. V četrtek po večerni maši sklicujem sestanek za ŽPS in KLJUČARJE. Začeti moramo z delom. Dobili smo gradivo kot izhodišče za  pogovor “KRŠČENI  IN POSLANI”.Vsak član bo prejel svojo brošuro. Prihodnje leto bomo volili tudi nove člane ŽPS ali pa potrdili stare. Novega škofa še vedno nimamo. Zakaj se zavlačuje, ne vemo. Tudi mi niso še sporočili datuma za birmo prihodnje leto, da bi lahko določil datum prvega svetega obhajila. Zopet začenjamo z rednim veroukom za vse skupine. Iskreno se zahvaljujem za vse darove, ki ste jih namenili za praznik vseh svetnikov in za današnjo nabirko. Danes na zahvalno nedeljo se Bogu zahvaljujem za vas župljani, za vaše pridne roke in darove.

Naj vas dobri Bog obilno blagoslavlja.

Vaš Milan žpk