Oznanila 28. 10. 2017 – 4. 11. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

V četrtek obhajamo praznik Vseh svetnikov in spomin na vse rajne. Po drugi sveti maši bo sledil blagoslov grobov in molitve pri pokopališkem križu. Ob 17h bo molitvena ura za vse naše rajne. Namesto sveče in cvetja, darujte za potrebe cerkve. V nedeljo  obhajamo Zahvalni dan in je tudi prva nedelja, za to vam priporočim prvo nedeljsko nabirko za tekoče poslovanje župnije. Gospod ključar Pavel Žužek, je za enkrat usposobil staro peč za ogrevanje, dokler ne dobimo ponudbe za novo peč. Iskreno se mu zahvaljujem. Ta teden ima šolska mladina prvonovemberske počitnice. Prejšnjo nedeljo sem si resno poškodoval levo roko in ramo. Zato moram sedaj maševati samo z mašno štolo, ker se ne morem obleči v mašna oblačila. Tudi oznanil sedaj ne morem sam napisati. Če bom uspel dobiti pomočnika potem vam bom redno sestavljal oznanila. Sicer bom moral napisati svete maše ročno. Sprejmite to z razumevanjem.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam, ki jih je kar več objavljenih. Posebno slovesno bo v četrtek, ko obhajamo spomin vseh svetnikov in blagoslavljamo grobove naših dragih rajnih. Ob tej priložnosti vas iskreno naprošam za darove, da bomo lažje ogrevali cerkev in tudi vzdrževali centralno napeljavo. V nedeljo je zahvalna nedelja. Cerkev prazniku primerno okrasimo. 

Milan žpk