Oznanila 28. 1. 2024 – 4. 2. 2024 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Počasi zaključujemo mesec januar. Vpetek praznujemo še zadnji praznik v božični dobi – Svečnica. Sveti maši bosta ob sedmih zjutraj in ob šestih zvečer. Blagoslovili bomo sveče in ob prižganih svečah bomo izpovedali vero in bomo obnovili krstne obljube. Sveče boste lahko dobili pri gospe Ireni in plačali priporočeni dar. Ker je tudi prvi petek, bom obiskal vse, ki jih ob prvih petkih obiščem. Vnedeljo je prva nedelja v mesecu, zato vam priporočim darovanje in se za vsak dar iskreno zahvaljujem. V četrtek zvečer po maši prosim člane in članice ŽPS in ključarje, da se udeležite sestanka v veroučni učilnici. Imamo še nekaj snovi za obdelati. Bodite zanesljivi.

Na vas vse spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sveti maši. Včeraj smo se poslovili od pokojne Bračič Cecilije. Počasi zaključujemo mesec januar in v petek še obhajamo zadnji praznik v božični dobi. Imel bom dovolj sveč, da jih boste lahko prejeli in ob blagoslovljenih svečah bomo izpovedali vero in bomo obnovili krstne obljube. Lepo vabljeni v večjem številu k sveti maši. Zaradi zdravstvenih razlogov ne bom vršil blagoslovov po Paškem Kozjaku. Sprejmite z razumevanjem. Zopet bom moral narediti temeljiti pregled. Pritisk mi močno niha.

Milan žpk