Oznanila 23. 10. 2022 – 30. 10. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Prihodnjo nedeljo ne bo svete maše ob 11h, ker bo  pri Sv. Joštu na Kozjaku ob 10h dopoldne slovesna škofova sveta maša. Tudi to župnijo v soupravi bo škof Maksimilijan obiskal in opravil kanonično vizitacijo in se srečal s člani ŽPS, Ključarji in gospodarskim svetom. Tudi iz te župnije lepo vabljeni k škofovi sveti maši. Jutri ne bo verouka, ker sem nujno zadržan. Vse ostale dni je reden verouk. Iz sobote na nedeljo URE  premikamo za eno uro NAZAJ in v nedeljo velja SONČNI ČAS. Ne pozabiti.

Lep in blagoslovljen zadnji teden oktobra vam želim. 

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. V nedeljo se nam obeta lepo in doživeto srečanje ob oltarni mizi z našim spoštovanim in cenjenim škofom Ordinarijem. Škofje so radi obiskali Sv. Jošta na Kozjaku. Škof Maksimilijan nas bo sedaj prvič obiskal od kar vodi celjsko škofijo. Zato mu bomo izrekli iskreno dobrodošlico. Po maši se bo srečal z člani ŽPS, KLJUČARJI in GOSPODARSKOM SVETOM. Sledilo bo skupno kosilo tudi z sosednjimi župani. Župljani prosim napolnite župnijsko cerkev in s prisotnostjo in sodelovanjem dokažimo, da smo vredni zaupanja, da bomo župnijo ohranjali še naprej in v njej sodelovali kot dejavni člani.

V pričakovanju lepega dogodka vas iskreno pozdravljam.

Milan žpk