Oznanila 22. 9. 2013 – 29. 9. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes obhajamo Slomškovo nedeljo. Osrednja slovesnost bo popoldne ob štirih v Novi Cerkvi, kjer bo somaševanje  škofov in duhovnikov vodil naš celjski škof. Lepo vabljeni tudi iz naše župnije na to slovesnost. Ko je Slomšek postal škof je kot škof posvetil prvo cerkev ravno na Dobrni. Verouk teče po ustaljenem redu. Nekaj učencev in učenk mi še dolguje za učbenike. Naj ta denar prinesejo ta teden, da bom lahko vse plačal na Mohorjevi v Celju. Iskrena hvala tudi za prostovoljne prispevke za ogrevanje. Župnijska Karitas Dobrna vabi v nedeljo 29. septembra ob 15. uri na redno letno srečanje ostarelih, bolnih in invalidov pri podružni cerkvi sv. Miklavž v Vrbi. Med sveto mašo bo tudi možnost prejeti sveto maziljenje. Po zaključku v cerkvi si bomo vzeli čas za pogostitev in za medsebojno druženje. V primeru slabega vremena se bo vse odvijalo v župnijski cerkvi in v veroučni učilnici. Zato naprošamo vse, ki so kakor koli povezani z starejšimi brati in sestrami, da jim omogočijo prevoz na srečanje. Iskrena hvala za razumevanje in pomoč. Lepo se zahvaljujem za darovane svete maše in darove, ki ste jih namenili pokojnima Plevnik Stankotu in Potočnik Ivanu.

Družina čaka na naročnike.

Želim vam lep in blagoslovljen teden in obilo grozdnega pridelka za tiste, ki imate vinograd.

Vaš Milan,  župnik