Oznanila 22. 1. 2017 – 29. 1. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k  sv. mašam. Danes bo ob 11h pri sv. maši prepeval moški zbor OBRTNIK iz Slov. Bistrice in Polskave pod vodstvom zborovodkinje gospe Nevenke Gril-Hameršak. Po sv. maši bodo zapeli še nekaj  pesmi. Lepo vabljeni k sv. maši, da prisluhnemo lepemu petju. Reden verouk je za vse skupine. Ta teden bom zaključil z blagoslovom družin. Če sem katero družino ali posameznika izpustil nehote, prosim, če me  pokličejo, jih bom z veseljem obiskal. V torek bom obiskal Parož, v sredo pa Brdce in še ostale. Prihodnjo nedeljo bom objavil statistiko verske prakse za lansko leto, kakor se je pokazala v številkah in tudi bom poročal o blagoslovu. Družino si vzemite naročniki.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden je tudi v soboto sv. maša, lepo vabljeni. Ta teden ste uspeli veliko narediti na oltarju Sv. Jožefa. Pripravljen je za nanos barve, ki jo bo pripravil g. restavrator, ki obnavlja kipe. Iskrena hvala gospodom Ivanu Avberšku in bratu Jožetu, Javornik Stankotu, Pečko Željku in Borovnik Mirku. Poleg tega ste tudi usposobili zvonove in odpravili manjše napake, da sedaj zopet normalno zvonijo. Zato se lepo zahvaljujem g. Borovnik Poldetu. Imamo tudi kar lepo vsoto pripravljeno tudi za obnovo notranjosti cerkve. Iskrena hvala vsem botrom in botram in vabim še, da se še kdo oglasi in prostovoljno daruje, ne bo pozabljeno. Tudi na Občine se bomo obrnili z prošnjo za pomoč.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk