Oznanila 14. 1. 2024 – 21. 1. 2024 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Za blagoslov mi je ostala še kompletna Vrba. V ponedeljek in torek jo bom blagoslovil. V sredo bom še zaključil z Brdcami nad Dobrno in potem bom letos zaključil z blagoslovi. Prihodnjo nedeljo bom o vsem poročal in vas bom tudi seznanil s statistiko verske prakse, kakor se je pokazala v številkah za lansko leto. Reden verouk je za vse skupne ta teden. Lahko se tudi naročate na mesečnik Ognjišče. Letna naročnina je 39 evrov. Naročnina za Mohorjeve knjige znaša 55 evrov, če bo plačana do Svečnice, potem bo dražje. Naročnina za list Prijatelj za bolnike znaša 15evrov, naročnina za tednik Družina znaša 149 evrov. Za nekaj se le odločite ali po župnijskem uradu ali po pošti. Tudi na verskem in duhovnem področju se izobražujmo.

Želim vam vse lepo.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sveti maši. Na Dobrni ta teden zaključujem z družinskim blagoslovom. Če bi katera družina ali posameznik želel, da blagoslovim tudi vaše domove, sem na voljo ob sredah, četrtkih in petkih do Svečnice. Pridejo vpoštev družine in posamezniki na Paškem Kozjaku proti Velenju, ker doliško stran se že blagoslovil pred nekaj leti. S tem bi prosil za vodiča in prevoz, da se ne bom zgubljal po teh hribih in dolinah. Sporočite mi, sem na razpolago. To so čudovita srečanja.

Milan žpk