Oznanila 13. 7. 2014 – 20. 7. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

V torek se bomo poslovili od rajne Podpečan Pavle. Priporočam jo v molitev in darujte za sv. maše za pokoj njene duše. V petek bo za našo župnijo dan vednega češčenja Sv. rešnjega telesa in rešnje krvi. Tako naša župnija v imenu cele škofije opravlja to častno nalogo. Zjutraj ob sedmih bo sv. maša, nato bo izpostavljeno do 11h in radi prihajajte v tem času pred Jezusa. Ob 11h bo sv. mašo vodil gospod Srečko. Popoldne nadaljujemo ob 15h in zaključimo ob 19h, ko bo slovesnost vodil gospod dekan Alojz Vicman, ki letos obhaja svoj 40 letni duhovniški jubilej. Dopoldne in popoldne bo priložnost za sv. spoved. Lepo vabim v večjem številu na zaključek in tudi pevce in pevke prosim za pomoč. Skupaj bomo oblikovali lepo evharistično bogoslužje. V nedeljo je sv. maša pri Sv. Miklavžu, lepo vabljeni. Iskrena hvala za nabirko v nedeljo, darovali ste 475€. Še v tem mesecu bomo nabavili 2000l kurilnega olja. Družino si vzemite naročniki. Za naslednje romanje smo že rezervirali avtobus. Romali bomo na Ptujsko Goro, Ptuj, Radgono in se nazaj grede ustavili na Prihovi. Vmes bo priložnost za dobro kosilo po zelo ugodni ceni. Več bom oznanil prihodnjo nedeljo. Čimprej se prijavite. Tudi včeraj je bilo zelo lepo.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan, žpk