Oznanila 12. 5. 2024 – 19. 5. 2024 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Vse se je v tem tednu lepo izšlo. Bogoslužje in sveta birma sta potekala v lepem duhovnem vzdušju. Birmanci, starši in botri ste se na ta dogodek lepo pripravili. Lepo ste očistili cerkev in jo dali okrasiti. Okolico ste lepo uredili. Iskrena hvala vsem sodelujočim. Čaka nas še slovesnost prvega svetega obhajila, zato starše lepo vabim v torek k večerni sveti maši in na sestanek, da se še tudi mi tako lepo srečamo in dogovorimo, kako bomo slovesnost najbolj lepo in doživeto obhajali. Prosim srečanja se zanesljivo udeležite. Starše birmancev prosim, če v četrtek zvečer ob 18h pridete v veroučno učilnico in dvignete slike kot spomin na sveto birmo in poravnate za slike in jih lahko še naročite, če želite. Vsak večer so šmarnice in redna veroučna srečanja. Šmarničarji jutri dobite plakate in nalepke in radi se udeležujte šmarnic. Še vam priporočam molitev, da bi bili obvarovani pozebe, toče in drugih ujm, da bo žito sklasilo, posevki se lepo razvijali, da se bomo v jeseni veselili bogate letine tudi v sadovnjakih in vinogradih.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. V četrtek na Gospodov Vnebohod ste se lepo udeležili svete maše. Iskrena hvala. V petek bomo počastili sv. Jošta zavetnika župnijske cerkve in naše župnije. Zato lepo vabljeni v sveti maši. Na Binkošti pa se priporočimo Svetemu Duhu za pomoč in razsvetljenje.

Milan žpk