Oznanila 12. 11. 2023 – 19. 11. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. V četrtek po večerni sveti maši iskreno vabljeni člani in članice ŽPS in ključarji na naše drugo srečanje, kjer letos obravnavamo sveto Evharistijo ali sveto mašo, kjer pride najbolj do izraza sinodalnost in kako navdušiti naše domače pa tudi naše sosede, prijatelje in znance, da bi z veseljem se udeleževali največje skrivnosti naše vere. Prav sveta maša je prepoznavno znamenje naše vere in prav po udeležbi pri sveti maši se tudi kaže naša vera in naše bratstvo in sestrinstvo v Kristusu. Kako navdušiti starše in veroukarje za udeležbo pri sveti maši. Če se bomo udeleževali svete maše bo naše življenje po družinah prejemalo dodano vrednost in bomo tudi lažje reševali osebne in družinske težave. Tudi za nedeljsko darovanje se vam iskreno zahvaljujem. Darovali ste 520€. Prišle so Mohorjeve knjige, ki jih naročniki lahko dvignete v župnišču. Na voljo so družinske pratike. Cena je 7.30 evra. Marijanske koledarje boste prejeli ob družinskem blagoslovu, sicer je cena 3.50 evra. Želim vam lepe poznojesenske dneve. Šesti in peti razred jutri nimata verouka.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Radi si vzemimo čas za molitve za rajne, da nam ne bo samo televizija krajšala dolge novembrske večere. Počasi bomo začeli tudi ogrevati cerkvene prostore, da bo bolj prijetno. Bo pa gotovo v novembru še toplo.

Želim vam lepe poznojesenske dneve.

Milan žpk