Oznanila 11. 6. 2023 – 18. 6. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Zaključujemo veroučno šolsko leto. Po sv. maši delimo
spričevala vsem, ki ste jih vrnili. Pišem v svojem imenu, ker sta gospe Verica in gospa Herta verjetno to že uredili. Prejeli bomo tudi blagoslov z Najsvetejšim. Za ta teden sem zopet objavil več sv. maš. Jutri se bomo poslovili tudi od gospe Vrečič Vere. Teden je bolj praznično obarvan, saj praznujemo občinski praznik, čebelarji praznujemo, pravtako vinogradniki imamo celo svojo sveto mašo in celo cerkvena poroka je v soboto. Vinogradniki bomo prejeli priznanja za ocenjeno vino in vmes se bo tudi pelo in po slovesnosti v cerkvi bo sledilo druženje pri župnišču in pri hiškah pod cerkvijo. Lepo vabljeni. Prihodnjo nedeljo bo sveta
maša tudi pri Miklavžu. Vabljeni.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ker smo v četrtek praznovali praznik Sv. Rešnjega Telesa in krvi in je bila lepa udeležba, bomo tudi danes deležni blagoslova z najsvetejšim. Radi pristopajmo k sv. obhajilu in se udeležujmo svetih maš.Ta teden je sveta maša samo v petek na praznik Srca Jezusovega, lepo vabljeni.

Milan žpk