Oznanila 17. 12. 2023 – 24. 12. 2023 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k adventnim svetim mašam. Prihodnjo nedeljo obhajamo že četrto adventno nedeljo in je obenem tudi že SVETI VEČER. Dopoldne so svete maše po nedeljskem razporedu, nato pa bo ob polnoči slovesna POLNOČNICA. Vabljeni ste od blizu in daleč. Pridimo h Kristusu in naj nas napolni z svojo LUČJO. Danes prejmete betlehemske lučke. Dobrna je že tako lepo praznično okrašena. Hvala vsem, ki se res trudite, da bi se nas prazniki res notranje dotaknili. Danes ob 15h bo srečanje družin z otroki in festival piškotov pri hiškah pod cerkvijo in ob 17h blagoslov  Pohajačevih jaslic pri bajerju, Lepo vabljeni. Šolska mladina opravi ta teden sveto spoved. Morda bo lahko prišel tudi g. Srečko v nedeljo.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Radi se udeležujte adventnih svetih maš. Danes boste prejeli betlehemsko lučko, ker na četrto adventno nedeljo že obhajamo sveti večer. Dopoldne bo sveta maša kot vedno. V nedeljo zvečer ob 21h pa bomo obhajali sveto mašo v čast Božjemu rojstvu. Vabljeni od blizu in daleč. Če bo brez padavin vzemite pot pod noge in pridite z baklami. Če bomo delili čaj ali kuhano vino se bomo še dogovorili. Pa jaslice lepo pripravite. Pri sveti maši lepo sodelujte s petjem.

Milan žpk