Verouk

Šol. leto 2020/2021

Starši, ki imate otroke za vpis v prvi razred veroučne šole prinesite s seboj krstni list otroka, če ni bil krščen v naši župniji.

Učbeniki za vse razrede so isti kot lansko leto. Če si bodo učbenike učenci in učenke lahko sposodili od sošolcev in sošolk potem bodo v župnišču prejeli samo delovni zvezek.

Prvi in drugi razred imata samo delovni zvezek, ki jih bodo dobili v župnišču. Cene knjig in učbenikov si oglejte na oglasni deski.

Tudi letos iskreno prosim za kakšen prostovoljni prispevek za ogrevanje, ki ga lahko prispevate ob nakupu učbenikov.

Ob nedeljah bo večerna sveta maša namenjena staršem in veroukarjem. Izkoristite to možnost. Sveta maša je nujno dopolnilo k veroučnim srečanjem. Odprli bomo v sklopu spletne strani župnije Dobrna tudi sporočila staršem  in veroukarjem.

Urnik verouka za šolsko leto 2020/2021 lahko najdete na oglasni deski