Oznanila 9. 9. 2017 – 16. 9. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

S šolo smo kar dobro uskladili tudi urnik verouka in sicer: ob ponedeljkih zjutraj ob 7.30h ima verouk 6. razred do 8.10 minut, šesto uro ima srečanje 9.razred, sedmo uro ima pripravo na prvo sveto obhajilo 3.razred in osmo uro ima verouk 7. razred. Ob torkih imajo veroučna srečanja naslednji razredi: Birmanci imajo pripravo na sveto birmo zjutraj ob 7.30h pravtako do 8.10min. Sedmo uro ima verouk 4.razred. V popoldanskem času imata verouk 1.razred ob 16h in drugi razred ob 17h. V petek ima verouk sedmo uro še 5.razred. Prosim, če vsak veroučenec prispeva 20€ za učbenik in delovni zvezek, ostalo pa gre za ogrevanje. Vsi smo pozimi radi na toplem. Prosim starše za razumevanje. Učbenike in delovne zvezke bomo razdelili prihodnji teden. Danes je takoimenovana Mlinarska nedelja zato KUD in TD Dobrna vabita na prireditev v Dolino mlinov ob 14.30h. Poskrbljeno bo tudi za hrano in pijačo. Župnijska Karitas sporoča, da je še nekaj mest na avtobusu še na voljo za romanje prihodnjo nedeljo v Brestanico v Slovenski Lurd. Bodite točni za odhod ob 12.30h. Prihodnjo nedeljo je sveta maša tudi pri Sv. Miklavžu. Družina čaka na naročnike.

Želim vsem lep začetek šolskega in veroučnega leta.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Želim vam lep začetek šolskega in veroučnega leta.

Milan žpk