Oznanila 9. 8. 2020 – 16. 8. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Pazimo na umivanje rok, razkuževanje in nošenje mask v zaprtem  prostoru. V soboto obhajamo praznik MARIJE VNEBOVZETE naš farni praznik. Nisem vabil nobenega duhovnika, da bi vodil slovesnost zaradi razmer v katerih živimo. Obe sveti maši bom opravil sam. Po enajsti sveti maši bomo izpostavili, molili litanije Matere božje in prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Takoj, ko bodo slike narejene, bom vse, ki ste prostovoljno darovali za obnovo zvonika obiskal in vam prinesel v spomin, zahvalo  in priznanje sliko obnovljenega zvonika. Naj bo doma na vidnem mestu. Rad bi do začetka šolskega leta to uredil. Zahvalno sveto mašo z blagoslovom pa bomo imeli na ZAHVALNO NEDELJO. Upam, da se bodo razmere uredile. Ognjišče si vzemite naročniki za  avgust.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni. Pazimo na lastno varnost in varnost drugih. Ognjišče še čaka na naročnike za avgust. Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk.