Oznanila 9. 6. 2019 – 16. 6. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Praznujemo tretji največji praznik krščanstva; praznik SVETEGA DUHA. Kako potrebna nam ja njegova pomoč v tem zmedenem času. Vedno se mu priporočajmo, še zlasti pri  pomembnih odločitvah. Vedno nam bo prav svetoval. Zaključili smo z veroučno šolo za to šolsko leto. Učenci in učenke so lepo sodelovali, ko bi s takim veseljem in navdušenjem še prihajali k sveti maši. Prihodnjo nedeljo je zopet sveta maša pri Sv. Miklavžu; lepo vabljeni .Ognjišče je na voljo naročnikom za junij. Vzemite.

Želim vsem lep Binkoštni pozdrav.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Obhajamo tretji največji praznik krščanstva; praznik SVETEGA DUHA. Kako nam je potrebna njegova pomoč v tem zmedenem času. Vedno se mu priporočajmo, še zlasti pri pomembnih odločitvah. Vedno nam bo prav svetoval. Jutri je praznik Marija Mati cerkve. Tukaj je sveta maša, lepo vabljeni in tudi v petek. Končal sem z veroučno šolo za to šolsko leto, sedaj bo več časa za druge stvari; obnovo župnišča in priprava na lepo nedeljo in zlato mašo gospoda Krnca. Ste že prebrali njegov življenjepis? Sedaj ga bolje poznate. Ognjišče za mesec junij si vzemite naročniki.

Vsem želim lep  binkoštni pozdrav.

Milan žpk