Oznanila 9. 6. 2013 – 16. 6. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes zaključujemo veroučno šolsko leto. Vsi veroučenci, ki ste prinesli spričevala nazaj jih boste tudi prejeli. Z veseljem prihajajte ob nedeljah k sveti maši. V torek 25. junija organiziramo romanje na Svete Višarje. Je dela prost dan, zato boste starši lahko šli zraven, če boste želeli. Potrebno je imeti veljaven osebni dokument. Otrokom, ki so se redno udeleževali šmarnic in ministrantom bom plačal prevoz osebno ostali udeleženci si boste krili stroške sami. Prosim točen seznam otrok do prihodnje nedelje, da vem koliko lahko še ostalih starejših lahko vzamemo  zraven. Ceno prevoza bom sporočil prihodnjo nedeljo. Ponovno še vabimo starejše župljane, da se priglasite na romanje v soboto na Brezje. Prostih je še 18 mest na avtobusu. Odhod je v soboto zjutraj ob 7h. Z veseljem se priglasite. V nedeljo je sveta maša tudi pri Svetem Miklavžu. Lepo vabljeni. Verski list Družino si vzemite naročniki.  Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan, župnik