Oznanila 16. 2. 2014 – 23. 2. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k sv. mašam in k molitvi za nove duhovniške poklice.Ta teden je še reden verouk za vse skupine. Zadnji teden v februarju pa imajo šolarji počitnice in zato tudi ne bo verouka.Žled nam je uničil veliko dreves v gozdu. Zato naprošan nekaj mož in fantov za v sredo, če bi lahko prišli, da vsaj nekaj podrtega lesa spravimo iz gozda.Potrebno bo imeti nabrušene žage, traktor , viklo. Vsi, ki imate gozdove imate izkušnje z spravilom lesa iz gozda. Če pa bo v sredo slabo vreme, se moramo dogovoriti za kakšen drugi dan. Za hrano bo poskrbljeno. Začeli bi kar v dopoldanskem času.Iskreno prosim za pomoč.Danes je sveta maša tudi na podružnici, zato vabljeni v čimvečjem številu.Družino si vzemite naročniki. Želim vam vsem lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan, župnik