Oznanila 9. 12. 2018 – 16. 12. 2018 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k adventnim sv. mašam. Ta teden bo pestro okoli župnišča in cerkve, saj bodo različne skupine izdelovale jaslice. V soboto pred tretjo adventno nedeljo se začne praznična Dobrna, ki bo trajala vse do Svetih treh kraljev. Veliko lepega se bo dogajalo v tem prazničnem času za oči in dušo. Lepo bo, če se nas bo kaj v duši dotaknilo in da ne bo samo prazna folklora in bajka, kakor je napisano na listu Praznična Dobrna. Šolska  mladina ima reden verouk. Družino si vzemite naročniki. Na tretjo adventno nedeljo lepo vabljeni k Sv Miklavžu k sveti maši.

Želim vam lep in blagoslovljen Adventni čas.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k adventnim sv. mašam. Danes se bomo popoldne poslovili od Mešl Marije. Kar nekaj časa je  preživela pri hčerki Jožici na Dobrni. Sedaj se vrača nazaj k Sv Joštu na tukajšnjo božjo njivo k svojemu možu. Preživljamo kar lepe adventne dneve brez večjih vremenskih sprememb. Kdor želi še lahko dobi družinsko pratiko in marijanski koledar skupaj 8.40€.

Želim vam lep in blagoslovljen čas pričakovanja božjega rojstva.

Milan žpk