Oznanila 8. 7. 2017 – 15. 7. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k svetim mašam čez teden. V nedeljo bo sveta maša tudi na podružni cerkvi Sv. Miklavža. Lepo vabljeni. Iskrena hvala za darovanje na prvo nedeljo. Darovali ste 370€. Družina čaka na naročnike. Tudi vas spoštovani župljani obveščam, da bomo letos obhajali JOŠTOVO nedeljo na Kozjaku v nedeljo 22. julija ob 15h. Sledila bo škofova sv. maša in somaševanje duhovnikov in sledil bo blagoslov fasade na cerkvi Sv. Jošta. Po sveti maši bo sledilo prijetno druženje in razdelitev zahval in priznanj vsem, ki so z finančnimi sredstvi in fizično pripomogli, da pred nami stoji tako lepo obnovljena cerkev. Očitno nam je vse izprosil Sveti Jošt. Zato vabljeni na to praznovanje.Več pa prihodnjo nedeljo.

Želim vsem vse lepo.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Ta teden bomo poslali vabila vsem botrom in botram, vsem trem občinam, vsem, ki so kakor koli sodelovali pri tam velikem projektu tudi s fizičnim delom in mi niso zaračunali. Povabljen je izvajalec del SAN GRADNJE iz Dramelj. Zahvale in priznanja bodo tudi v teku tega tedna pripravljene. Razglednice z novo fasado so že narejene. Izkazati se moramo zopet kot dobri gostitelji. Za jedačo in pijačo bo poskrbljeno. Poleg tega kar se dogovarjamo z odgovornimi v župniji, seveda naprošam, da še vsaka družina še kaj pripravi, ali pecivo ali obložene kruhke, ali kiflčke ali tudi kakšne narezke, da gre to vse prej med ljudi, ta čas pa se sproti pripravljajo na krožnikih odojek in druge dobrote, ki spadajo zraven. Za pijačo prosimo finančni prispevek, hrana je zastonj. Druženje bo pod šotorom okoli cerkve. Vse bolj natančno bom poročal naslednjo nedeljo. Razobesili bomo tudi plakate. Ne bozabite, letos praznujemo Sv. JOŠTA v nedeljo 22. julija ob 15h.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk