Oznanila 8. 6. 2014 – 15. 6. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes zaključujemo veroučno leto. Zapeli bomo zahvalno pesem za vse milosti, ki smo jih v tem letu prejeli. Letos sem bil zelo zadovoljen z skupinami, ki sem jih poučeval. Enako mišljenje deli tudi gospa Herta, ki je poučevala tri razrede. Tudi v novem šolskem letu se veseliva prvič vpisanih v veroučno šolo. Po sv. maši prejmete spričevala učenci in učenke in prosim dajte jih podpisati staršem in jih čimprej vrnite. Tudi v počitnicah ne pozabite na molitev in sv. mašo. Ministranti in ministrantke ne pozabite na ministriranje. Ta teden smo nabavili 2000l kurilnega olja. V nedeljo pa lepo vabljeni na podružno cerkev k sv. maši. V sredo se zberemo vsi duhovniki mariborske Metropolije pri Sv križu nad Belimi Vodami. Sv. mašo bo vodil celjski ordinarij dr. Stanislav Lipovšek. Maša bo ob 10h dopoldne. Družino si vzemite naročniki.

Želim vam lepe junijske dneve.

Vaš Milan žpk