Oznanila 8. 1. 2023 – 15. 1. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Iskreno vabljeni k delavniškim svetim mašam. V torek se bomo poslovili od pokojne Novak Marije iz Klanca. Šolska mladina ima redna veroučna srečanja. Tudi ta teden nadaljujem z božično novoletnim blagoslovom. Tudi danes po sveti maši bom nadaljeval v Klancu proti Polenekovim in nekje do četrtka bom verjetno obiskal ves Klanec, odvisno tudi od vremena. V petek in v soboto bom nadaljeval v Zavrhu. Prosim pa tudi, če se obvestite med seboj. Lepa in doživeta so srečanja z vami spoštovani župljani.

Iskrena hvala za dobroto in gostoljubnost.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Z veseljem prihajajte k oznanjenim sv. mašam. Na voljo so še Marijanski koledarji in knjiga o Paškem Kozjaku.

Vse lepo vam želim.

Milan žpk