Oznanila 8. 1. 2017 – 15. 1. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Iskreno vabljeni k delavniškim sv. mašam. Ta teden je nekaj sv. maš zjutraj, da bom lažje blagoslavljal  tudi v popoldanskem času. Ko bom zaključil z blagoslovi pa bodo zopet sv. maše v večernem času. Čez teden je tudi reden verouk. Lahko, da bo vmes še kaj nepredvidenega, kakor je bilo ta teden, ko je psička zbolela in sem jo peljal k zdravniku in diagnoza akutno vnetje trebušne slinovke in smo jo morali uspavati. Dobil bom mladega nemškega ovčarja in se mu bo potrebno tudi posvetiti. Nekaj družin v naseljih Dobrne sem že blagoslovil, ostale pridejo na vrsto jutri pred in po verouku. V torek, sredo, četrtek in petek, bi se rad srečal z župljani Klanca. Začel bom po dolini proti Polenekovim in potem v naslednjih dneh blagoslavljal proti Močenikovim do petka. V soboto in nedeljo pa še ostali del Klanca. Upam, da bo tudi vreme ugodno in da ne bo kakšnih nepredvidenih dogodkov. Družina čaka na naročnike in prosim, če obnovite naročnino, ali pa mi sporočite, da ste se naročili po pošti ali ste odpovedali.

Želim vse lepo in na veselo snidenje pri vas doma.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden ne bo nobene sv. maše, ker vršim blagoslov po družinah na Dobrni. Ko bom zaključil bo tudi kakšna sv. maša ob delavnikih popoldne. Sprejmite obvestilo z razumevanjem. Z veliko hvaležnostjo še sprejemam botre za obnovo Jožefovega oltarja in notranjosti župnijske cerkve. Vsak darovalec bo dobil potrdilo in potem priznanje po zaključku del.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk