Oznanila 7. 9. 2014 – 14. 9. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Jutri obhajamo praznik Marijinega rojstva ali mali šmaren. Lepo vabljeni k sv. mašam. S šolo smo uskladili urnik verouka, ki je naslednji: Prvi razred ima veroučna srečanja v ponedeljek ob 16h v novi veroučni učilnici, drugi razred pa v petek ob 13h. Ta dva razreda bo tudi letos poučevala gospa Herta. Za ostale razrede je verouk po tem razporedu: Tretji razred, ki ima pripravo na prvo sv. obhajilo ima srečanja v ponedeljek peto uro. Četrti razred ima svoja srečanja v petek ob 13h, takoj po kosilu. Peti razred ima srečanja v torek sedmo uro. Šesti razred ima srečanja v četrtek šesto uro. Sedmi razred ima srečanja v torek nulto uro, takoj ko pripelje kombi. Osmi razred ima pripravo na sv. birmo v petek nulto uro, takoj ko pripelje kombi. Deveti razred bo imel srečanja v ponedeljek šesto uro. Z rednimi srečanji bomo začeli v ponedeljek 15. septembra. Z gospo Herto se veseliva srečanja z vami šolska mladina. Z veseljem bova vaša sopotnika tudi to šolsko leto in skupaj z vami rastla in zorela v veri. Sam čutim še toliko večjo odgovornost saj bom tudi to leto pripravljal prvoobhajance na srečanje z Jezusom in birmsko skupino na srečanje z Sv. Duhom. Oba z gospo Herto pričakujeva tudi lepo sodelovanje staršev. Danes iskrena hvala za darove. Ta teden pripeljejo 3000l kurilnega olja. To bo zaenkrat dovolj .Družino si vzemite naročniki.

Želim vam lep in blagoslovljen teden, ki je pred nami.

Vaš Milan žpk