Oznanila 7. 8. 2022 – 14. 8. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam ob delavnikih. Obenem iskreno vabim člane in članice ŽPS in ključarje na sestanek v torek po večerni sveti maši v veroučno učilnico, da se pogovorimo, kako bomo čimlepše obhajali naš farni praznik 15. avgusta. Pomagal mi bo tudi gospod Srečko pri vodenju slovesnosti. Če bo le mogoče bomo imeli tudi  procesijo z Najsvetejšim. Po maši bomo malo pogostili udeležence, seveda, če se boste strinjali. Prosim za zanesljivo udeležbo. V nedeljo pa PGD Dobrna vabi ob 16h na ogled tekmovanja za pokal Občine Dobrna, ob l9h na sprejem in blagoslov novega vozila in po uradnem delu na Gasilsko veselico in druženje. Razveseljeval vas bo Ansambel Petra Finka. Lepo vabljeni. Lahko se še prijavljate za romanje 20. avgusta. Prosimo tudi za pohleven dež.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Zadnjo nedeljo v juliju smo praznovali Joštovo nedeljo. Iskrena hvala za lepo udeležbo, vsem trem županom, da so se nam pridružili in darovali knjige in tudi za pogostitev ter Marjanu s prijatelji za veselo vzdušje. Tudi cerkveni pevski zbor pod vodstvom organista se je lepo izkazal. Iskrena hvala. Ob praznovanju ste darovali  439€. Iskrena hvala. Nekaj se bo gotovo nabralo še od prodanih knjig, da bomo lažje nabavili kurilno olje. Kurilno olje kar drži ceno. Gospod Ivan in Stanko sta tako lepo obnovila krstni kamen, ki ga bo blagoslovil škof, ko bo prišel na Kozjak. Kako bo z popravilom fasade na zvoniku, bomo še videli