Oznanila 7. 6. 2015 – 14. 6. 2015 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam, še zlasi v petek, ko obhajamo liturgični praznik SRCE JEZUSOVO. Zaključili smo z veroučno šolo za to šolsko leto. V nedeljo bova z gospo Herto razdelila spričevala. Bogu se bomo zahvalili za vse milosti, ki smo jih v tem letu prejeli ob veroučnih srečanjih in ob srečanjih tukaj pri oltarju. Ministrantkam in ministrantom se iskreno zahvaljujem za zvesto službo pri oltarju in vas prosim, ostanite zvesti ministriranju tudi v času počitnic. Ko bomo letos organizirali župnijska romanja, boste ministranti imeli vožnjo zastonj pa tudi tisti šmarničarji, ki ste zbrali vsaj 25 sličic pri šmarnicah. Tako nas bodo romanja še bolj povezala med seboj. Rad bi se zahvalil staršem prvoobhajancev in staršem birmancev za lepo sodelovanje pa tudi za izkazano pozornost. Iskrena hvala za lepo očiščeno cerkev in okolico in za okrasitev. Gospod škof je bil prijetno presenečen nad lepo urejeno župnijo, še zlasti nad vsemi obnovitvenimi deli, ki smo jih v tako kratkem času postorili. S prvim avgustom se mi bodo delovne obveznosti še bolj povečale in upam, da bom z božjo in pomočjo župljanov vse zmogel. Župnijska KARITAS organizira romanje na Brezje, na vsakoletno srečanje bolnikov in ostarelih. Letos bo to srečanje v soboto 20. junija. Lepo vam priporočam udeležbo, da združite prijetno z koristnim. Prispevek za kritje stroškov je 13€. Sam bi se zelo rad udeležil romanja, vendar imam tudi tisto soboto zlato poroko ob 11h. Prijave za romanje sprejema gospa Irena Kos. Za danes se vam vsem zahvaljujem za prvonedeljsko nabirko.

Lepo preživimo teden, ki je pred nami.

Vaš Milan žpk