Oznanila 7. 10. 2017 – 14. 10. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Nadaljujemo z veroukom in s pripravo na zakramente. Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam in k molitvi  sv. rožnega venca. Tudi doma vam priporočim osebno in družinsko molitev. Avtobus za romanje na Brezje  je zaseden do zadnjega sedeža. Romamo 20.oktobra. Odhod avtobusa iz parkirišča bo ob 7.30h. Sveta maša na Brezjah bo ob 10h dopoldne. Ob 13h bomo imeli kosilo v gostišču Trebušnik v Žirovnici. Na avtobusu bomo pobirali 20€ na osebo. S tem denarjem bomo plačali avtobusni prevoz in kosilo. Se nam bo izšlo. Dva ministranta bomo vzeli s seboj za ministriranje, ostali sedeži so za starejše. Družina čaka na naročnike in nekaj Ognjišč za oktober je še na voljo naročnikom. Danes se vam iskreno zahvaljujem za  prvonedeljsko nabirko. V sredo bomo dekanijski duhovniki imeli na Dobrni konferenco. Imamo veliko stvari za urediti, zato na začetku ne bo svete maše. Zaključili bomo s kosilom v župnišču ob 13h. Srečanje cerkvenih pevskih zborov naše dekanije bo letos 21. oktobra ob 15h na Frankolovem v žup. cerkvi. Tudi naš zbor pod vodstvom prof. Simona Jagra bo dejavno sodeloval.

Želim vam vsem obilo božjega blagoslova.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

 

Lepo vabljeni k svetim mašam. V oktobru bodo popoldanske sv. maše ob 16h. V novembru pa še eno uro prej ali pa čisto po dogovoru tudi v dopoldanskem času lahko ob 11h. Dan se krajša pa tudi obveznosti imam do Dobrne. Avtobus za romanje na Brezje je zaseden do zadnjega sedeža. Odhod avtobusa bo 20.oktobra ob 7.30h iz parkirišča na Dobrni. Sveta maša na Brezjah bo ob 10h dopoldne. Kosilo bomo imeli ob 13h v gostišču Trebušnik v Žirovnici. Na avtobusu bomo pobirali 20€ na osebo. S tem denarjem bomo plačali avtobusni prevoz in kosilo. Se nam bo izšlo. Nekaj Ognjišč za oktober še čaka na naročnike. Srečanje cerkvenih pevskih zborov naše dekanije bo v nedeljo 21. oktobra ob 15h na Frankolovem v žup. cerkvi. Ljubitelji lepega petja vabljeni na prireditev.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk