Oznanila 7. 1. 2017 – 14. 1. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Naredili smo prve korake v Novo leto. Sem že kar nekaj  družin obiskal v tem času in tudi ta teden bom nadaljeval. Ves teden si bom vzel čas za celoten Klanc. Vmes bom tudi vršil verouk. Začel bom v smeri Polenekovih, nato bom nadaljeval po grebenu proti družini Dobovičnik Brankota. Na tej liniji je tudi prvi del Paroža verjetno v sredo dopoldne. V četrtek do 12h bom blagoslavljal v smeri Močenikovih. Tistih, ki jih ne bo dopoldne doma pa bom obiskal po večerni maši. V petek bom blagoslavljal v smeri družine Krulec Ivana in v soboto še bom zaključil ostale v Klancu, ki sem jih morda ven izpustil. V nedeljo po drugi sv. maši pa bom blagoslavljal v smeri Kristanovih družin. Tako so lepa srečanja in iskreno se zahvaljujem za gostoljubnost in velikodušnost. Danes se vam iskreno zahvaljujem za prvonedeljsko nabirko. Družina čaka na naročnike. Do svečnice poravnajte naročnine za verski tisk.  

Želim vam vsem še enkrat lep  novoletni pozdrav.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden bo samo v soboto sv. maša, ker na Dobrni vršim božično novoletni blagoslov po družinah. Kako rad bi se sračal tudi z vami župljani pa ne vem, če mi bo čas dopuščal. Prosim, če še  lahko poravnate naročnino za list Ognjišče. Čas je do svečnice. Priglasite se še tudi novi naročniki. Družina in Ognjišče sta najcenejša med vsemi tiskanimi mediji. Škoda, da gre toliko tako bogate duhovne vsebine mimo nas. Prosim tudi botre, prinašajte prostovoljno darove za polepšanje zunanjosti župnijske cerkve.

Ker je Novo leto staro šele nekaj dni, vam vsem želim še enkrat lep  novoletni pozdrav.

Milan žpk