Oznanila 6. 9. 2020 – 13. 9. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Pazimo na umivanje rok, razkuževanje in nošenje mask v zaprtem  prostoru. Upajmo, da se epidemiološka slika ne bo poslabšala. Vsak sam je odgovoren za svoje zdravje in tudi za zdravje drugih. Ta teden začenjamo poskusno z veroukom v upanju, da se stanje kar se tiče koronavirusa ne poslabša. Zaenkrat je urnik verouka naslednji: Prvi in drugi razred ob torkih, ob 16h prvi razred in ob 17h drugi razred. Tretji razred – prvoobhajanci v ponedeljek ob 13.45h. Četrti in peti razred v četrtek ob 13.45h. Peti razred bo pomagala letos učiti gospa Herta Rošer v novi učilnici. Šesti razred bo imel verouk ob torkih ob 13.45h.  Sedmi razred bo imel srečanje ob torkih ob 7.30h zjutraj. Osmi razred – birmanci bodo imeli pripravo na sv. birmo v petek ob 7.30h. Deveti razred bo imel srečanja ob petkih vsakih štirinajst dni sedmo uro. Starši prvošolčke z veseljem vpišite in ne čakajte na naslednje leto. Otroku potem veliko manjka. Ta teden se bomo o vsem pogovorili. Prvi in drugi razred bo poučevala gospa Verica Kravos – Horjak. Redno ob nedeljah bo večerna sveta maša namenjena staršem in veroukarjem. Izkoristite to možnost. Sveta maša je nujno dopolnilo k veroučnim srečanjem. Odprli bomo v sklopu  spletne strani župnije Dobrna tudi sporočila staršem  in veroukarjem. Danes je prva nedelja, zato se iskreno zahvaljujem za darovanje.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni. Pazimo na lastno varnost in varnost drugih. Ognjišče za september čaka na naročnike.

Bodimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk