Oznanila 6. 7. 2014 – 13. 7. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Ker so počitnice, zato bodo tudi oznanila krajša. Kakor vsak teden vas tudi v tem tednu lepo vabim k sv. mašam. Avtobus za Sveto Goro pri Gorici je napolnjen. Vsi udeleženci bodite pravočasno na parkirišču, ker ob 6h zutraj je odhod. Mislim, da bomo ob polenajstih lahko že imeli sv. mašo. Nato  bomo obiskali Kostanjevico pri Gorici in si ogledali muzej. Potem bomo obiskali Vipavski Križ in v cerkvi prejeli blagoslov.  Če bo čas dopuščal bomo šli v Kobjeglavo v pršutarno, kjer ti dih zastane, toliko je mesa. Hrane vzemite dovolj s seboj, kajti na Primorskem se v gostilnah slabo je. S seboj bomo vzeli tudi za odžejati, kakor navadno. Če bo priložnost pa se bomo gotovo ustavili v kakšni gostilni, če si bo želel kdo kaj kupiti. Vzemite si s seboj veliko dobre volje. Družino si vzemite naročniki. Danes se vam iskreno zahvaljujem za prvonedeljsko nabirko. V nedeljo so predčasne volitve pa le izkoristimo to pravico in se jih udeležimo.

Lep in blagoslovljen teden vam želim.

Vaš Milan, žpk