Oznanila 6. 3. 2023 – 12. 3. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Zahvaljujem se vam, da se radi udeležujete večernih svetih maš in, da tako lepo opravljamo molitev križevega pota. To molitev opravljamo za mir v Ukrajini. Tudi šolarji naj z veseljem prihajajo na veroučna srečanja in tudi ob nedeljah k sveti maši. Danes se zahvaljujem za prvonedeljsko darovanje in možkemu zboru za doživeto spremljanje svete maše.

Želim vam vsem blagoslovljen postni čas.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Radi se udeležujte postnih svetih maš. Kakšnih drugih pobožnosti v cerkvi v tem času ne moremo opravljati. Doma pa le več molite in opravljajte molitev križevega pota in ga darujte za mir v Ukrajini. Prihodnjo soboto bo tukaj sveta maša popoldne ob 17h. Po sveti maši bomo imeli sestanek člani ŽPS in ključarji. Delali bomo po programu in pogovoriti se moramo glede praznovanja Velike Noči. Prosim, da se srečanja zanesljivo udeležite.

Milan žpk