Oznanila 6. 3. 2016 – 13. 3. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. Danes vam iskreno priporočim prvonedeljsko nabirko pri obeh sv. mašah. Šolska mladina ima ta teden reden verouk. Prosim, prihajajte točno, da lahko greste pravočasno na kombi ali avtobus. Snov moramo docela obdelati in če zamujate, je to težko uresničiti. Prihajajte redno k sveti maši še zlasti prvoobhajanci in birmanci, sicer se bo letos prvič zgodilo, da vsi ne boste puščeni k tema zakramentoma. Za vse dejavnosti se najde čas, le za sv. mašo ga ne najdemo in si izmišljamo vedno nove izgovore. Družino si vzemite naročniki. Čistilkam iz Vinske Gorice se zahvaljujem za čiščenje cerkve v februarju. Naprošam župljane iz naselja Dobrna, da prevzamete skrb za čiščenje in okrasitev za Veliko Noč.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sv. mašam. Prihodnjo soboto bo sv. maša ob 12h, potem ne bo večerne sv. maše. Na peto postno ali tiho nedeljo bo med sv. mašo tudi slovesnost sv. krsta. V sredo sem nabavil 1500l kurilnega olja. Plačal sem 1036€. Zahvaljujem se, ker ste uredili zaveso pri božjem grobu.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk