Oznanila 6. 2. 2022 – 13. 2. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim  svetim mašam. Svete maše sem prestavil na zvečer ob 18h, saj se dan lepo daljša. Ta teden imata verouk samo osmi in sedmi razred, ker imajo osnovnošolci malo daljši vikend zaradi Prešernovega praznika. Ker je cena kurilnega olja za ogrevanje padla na 90 centov smo nabavili 3540 litrov le tega. Nekaj  ga bomo porabili še to sezono, ostali bo počakal na naslednjo kurilno sezono. Prosim starše in veroukarje k bolj dosledni udeležbi pri sveti maši. Da si ob nedeljah enega termina ne morete izbrati za udeležbo pri sveti maši, je pa res žalostno.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. V petek obhajamo god Lurške Matere božje. Mariji bomo priporočali vse naše bolne brate in sestre in da bi se čimprej izkopali iz te koronske krize. Lepo vabljeni k sveti maši. Prav tako lepo vabljeni k sveti maši v soboto in nedeljo.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk