Oznanila 6. 12. 2015 – 13. 12. 2015 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Danes ob 16h lepo vabljeni v novo veroučno učilnico na predstavitev zdravstvenega pripomočka za uspešno oživljanje ob nenadnem zastoju srca.Program bosta vodila dr. Andrej Kravos in zdravstveni tehnik Primož Slakan.Obenem bo lahko stekel pogovor o referendumu, ki bo v nedeljo 20.decembra.V torek praznujemo Marijin praznik-BREZMADEŽNO SPOČETJE.Sv. maši bosta dopoldne, ker imam sv. mašo popoldne na Kozjaku.Papež Frančišek je prihodnje prestopno leto razglasil za izredno leto Božjega Usmiljenja.Praznovanje začnemo ravno na praznik Brezmadežne.Na to nas bo opozarjal transparent v cerkvi.Vsi smo potrebni Božjega usmiljenja in tudi mi bodimo usmiljeni.O tej temi bo v letu, ki je pred nami veliko govora.Tudi naša celjska škofija praznuje prihodnje leto 10.obletnico obstoja.Tudi na ta dogodek nas opozarja transparent.Danes je god sv. Miklavža, z veliko ljubeznijo vam danes vsem podarja skromno posladkanje v zahvalo za vašo velikodušnost in skrb ki jo imate za župnijo in za svojega župnika. Tudi včeraj ja bilo obdarovanih 135 otrok po dobroti staršev, dedkov in babic.Ta teden je verouk za vse skupine.Družina čaka na naročnike.Za danes se vam iskreno zahvaljujem za prvonedeljsko nabirko. Vse naj spremlja božji blagoslov. Vaš Milan žpk