Oznanila 6. 11. 2022 – 13. 11. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Ponovno se odpirajo šolska vrata in s tem tudi nadaljujemo z veroučnimi srečanji. Bliža se Sv. Martin, ki iz mošta dela vino. Zato bo prihodnjo soboto veselo pri Hotelu Vita in ob 15h bo sledil krst – blagoslov novega vina. Narava je bila zelo radodarna in nam je podarila izvrstno kapljico poleg vseh drugih dobrot. O tem se boste lahko tudi sami prepričali, če se boste pridružili praznovanju. Danes na zahvalno nedeljo bomo z veseljem zapeli zahvalno pesem, saj se imamo zahvaliti za marsikaj na materijalnem in duhovnem področju. Tudi lepo okrašena cerkev pričuje o radodarnosti narave.

Zato se zahvaljujemo za darove in pridne roke.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Veseli smo, da smo se srečali s škofom Maksimilijanom, poslušali smo božjo besedo, ki jo je oznanjal in smo se po maši še zadržali v prijetnem pogovoru in kosilu. Iskrena hvala za lepo udeležbo in sodelovanje. Trudimo  se, da bo župnija čimbolj živa in dejavna, da bomo opravičili še nadalnji obstoj župnije. Dokler bom zdrav in opravilno sposoben, se bom že trudil, da boste zadovoljivo duhovno oskrbovani. Danes na zahvalno nedeljo   se iskreno zahvaljujem vsem, ki kakorkoli pripomorete, da gre župnija uspešno naprej.Veliko je še tudi knjig na voljo, da jih lahko dobite in z darom podprete finančno poslovanje župnije.

Zato Bogu hvala za vse darove  in za pridne roke. 

Milan žpk