Oznanila 5. 6. 2022 – 12. 6. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA. Danes se veselimo 26 deklic in dečkov ter njihovih družin, ko otroci prvič stopajo k Svetemu Obhajilu in bodo s seboj ponesli Jezusa v svojem srcu. Sinoda nas vabi, da skupaj hodimo, ne brez Boga, ampak z Bogom. On je naš sopotnik in spremljevalec. Po maši še bo sledilo skupno fotografiranje, nato pa otroci in starši lepo vabljeni v veroučno učilnico na skromno pogostitev. Malo se bomo prilagodili drug drugemu. V četrtek zvečer ob 18h vas čaka fotograf v veroučni učilnice, kjer boste prejeli slike za spomin in obenem poravnali dolg. Bodite točni in zanesljivi, saj to je vaša vrlina. Zaradi mojih obveznosti ta teden ne bo verouka. Prvoobhajanci pa prihajajte k večernim svetim mašam, da se boste vsak večer srečali z Jezusom v svetem obhajilu. Utrdite prijateljstvo z Jezusom. Iskrena hvala tudi za današnje darove. V nedeljo je v župniji Vojnik ob 15h srečanje cerkvenih pevskih zborov. Sodeloval bo tudi naš mešani cerkveni pevski zbor in možki pevski zbor. Lepo vabljeni na to srečanje.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden lepo vabljeni k svetim mašam, saj je v petek sveta maša za Žerjav Štefko tukajšnjo rojakinjo in v soboto spominska sveta maša ob 12h za Šilak Franca. Molimo tudi, da bi bili obvarovani toče in drugih vremenskih neprilik.

Milan žpk