Oznanila 5. 6. 2016 – 12. 6. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Ta teden zaključujemo z veroučno šolo za to šolsko leto. Učenci in učenke naj pridejo po spričevala ob urah, ko imajo verouk, razen tretjega razreda, ki so že prejeli spričevala. Otroci so lepo sodelovali, temu primerno imajo tudi ocene. Iskreno se zahvaljujem osnovni šoli za vzorno sodelovanje. V nedeljo bo druga sveta maša izjemoma zopet ob 10h, ker bo otvoritev in blagoslov stopnic in vsega dela, ki je bilo opravljeno s strani Občine v zadnjih letih ob 11.uri. Vsi udeleženci svete maše lepo vabljeni na blagoslov in prijetno  druženje z ostalimi prisotnimi gosti. Danes je tudi prva nedelja, zato lepo prosim za prvonedejsko nabirko. Vsem iskrena hvala. Družino si vzemite naročniki.

Naj bo z vami vsemi,ki berete za oznanila božji blagoslov.

Vaš Milan žpk