Oznanila 5. 5. 2019 – 12. 5. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k sv. mašam in k šmarnični pobožnosti. Lepo vabim birmance in birmanke, prvoobhajance  in starše. Šolarji prejmete plakat z obrisi Matere božje in jih vsak dan dopolnjujete z samolepljivimi nalepkami, črke pa vpisujete v posebno polje in na koncu meseca boste dobili lepo misel o Mariji. Pri šmarnicah beremo zgodbe o angelu Serafinčku, ki uči ljudi moliti. Z veseljem prihajajte. Ker se nam Birma bliža z veliko hitrostjo, zato vabim starše in botre na naše zadnje srečanje pred sv. birmo in to v petek po večerni sv. maši. Pogovoriti se moramo o vsem, kar je še potrebno, da bo obisk škofa in delitev zakramenta potekal v najlepšem redu in vzdušju. Prosim tudi za prispevek 25€ za kritje stroškov za sveto pismo birmancem in broški sv. Duha za birmanca in botra. Prispevek mi lahko izročite ob srečanju v petek. Srečanja se zanesljivo udeležite. Danes se iskreno zahvaljujem za prvonedeljsko nabirko. Vsak evro skrbno shranjujemo za obnovo zvonika.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Če bo vreme ugodno bomo izvršili blagoslov konj v soboto ob 11h. Ta teden bomo začeli tudi čistiti nadstropje v župnišču in potem bo sledila delna obnova, kolikor bo pač sredstev.

Milan žpk