Oznanila 5. 1. 2020 – 12. 1. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Počasi zaključujemo božični čas, zato bomo večino jaslic pospravili, le v žup. cerkvi bodo ostale še do Svečnice. Duhovno bogat je bil ta čas. Škoda je, da se mnogih nič ne dotakne. Ta teden bomo začeli z rednim veroukom, zato se bo tudi blagoslov družin malo upočasnil. Ponedeljek, torek in sredo bom še blagoslavljal po Klancu pred in po verouku in nekatere družine tudi po večerni maši, ko bodo doma. V četrtek in petek bom blagoslavljal družine po Dobrni, od družine Hrastelj do gospe Šibanc Ide. V soboto pridejo na vrsto v Parožu in družine Špegel. V nedeljo po sveti maši bom blagoslavljal v Brdcah nad Dobrno. V nedeljo bom oznanil za naprej. Iskrena hvala za tako lepa srečanja in vašo naklonjenost. Iskrena hvala tudi za današnjo nedeljsko nabirko.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan  žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Vabljeni k sveti maši. Lahko poravnavate naročnino za Mesečnik Ognjišče. Danes bom blagoslovil tudi vodo v čast Sv. Trem Kraljem, ker jutri tukaj ne bo svete maše.

Milan žpk