Oznanila 4. 9. 2022 – 11. 9. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Še ne morem oznaniti  urnika za verouk, ker v šoli še ni dokončno usklajen. Bo pa ta teden, tako so mi obljubili. V četrtek obhajamo praznik Marijinega rojstva ali Mali Šmaren. Pridite, da počastimo Marijino rojstvo. Danes se vam iskreno zahvaljujem za prvonedeljsko nabirko. Za ogrevanje župnišča, veroučnih učilnic in župnijske cerkve moramo nabaviti 8000l kurilnega olja. To bo veliki zalogaj, če se  cena kurilnega olja ne bo znižala. Še dobro, da smo celo leto pridno zbirali denar, da bomo lahko krili stroške pa tudi vse položnice sproti plačujemo. Prihodnja nedelja je KATEHETSKA NEDELJA, zato iskreno vabim k svetim mašam veroukarje in starše, da z blagoslovom začnemo šolsko leto.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Začelo se je šolsko in tudi veroučno leto. Želim vsem veroukarjem obeh spolov uspešno in blagoslovljeno nabiranje znanja za življenje. Ne zanemarjajte tudi obiska verouka in priprave na svete zakramente. Čakamo še, če se bo znižala cena kurilnega olja, da bomo potem nabavili ta energent, da se bomo lahko greli. Kupite tudi knjigo o Paškem Kozjak in nas s tem podprite pri nabavi kurilnega olja. Bomo vam res hvaležni.

Milan žpk