Oznanila 11. 9. 2022 – 18. 9. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Poskusno začenjamo z veroučno šolo. Zaenkrat je takšen urnik. Mogoče se bo še kaj spremenilo. Gremo kar po razredih.  Prvi in drugi razred bo tudi letos poučevala gospa Kravos-Horjak Verica in to ob torkih od 15 ure dalje. Vse se z Gospo Verico starši dogovarjajte. Pripravniki na prvo sveto obhajilo-3.razred imajo verouk ob petkih ob 12.30h. Četrti razred bo  poučevala gospa Herta Rošer ob četrtkih ob 13.45h v novi veroučni učilnici.  Peti razred bo imel verouk ob ponedeljkih ob 13.45h. Šesti razred bo imel verouk ob pon. ob 13h. Sedmi razred bo imel verouk ob četrtkih ob 13.45h. Osmi razred ima pripravo na birmo ob torkih ob 7.30h. Devetošolci bodo imeli srečanja vsake 14dni ob petkih ob 13.15h. Preispevek za učbenike in delovne zvezke ter za ogrevanje bodo učenci in učenke prispevali skupaj 20€. Iskreno priporočim tudi Mavrico in Ognjišče kot učni pripomoček.

Veselo začnimo in vztrajajmo.

Vaš Milan žpk.