Oznanila 4. 7. 2021 – 11. 7. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Epidemija začasno popušča, sedaj malo lažje dihamo. Mnogi boste odšli na dopust, da se okrepite in si naberete novih moči. Povsod bodimo previdni in poskrbimo za zdravje. Delo pri obnovi strelovoda še vedno ni zaključeno. Ne vem kaj mučkajo. Streho ladje cerkve še morajo povezati z zvonikom, da bo potem vse ozemljeno. Če bo v tem času se zgodil zopet udar strele, za vse odgovarja HERMI in nosi stroške. Že pred praznikom Državnosti, bi moralo biti vse zaključeno pa ni ne sluha in ne duha. Toliko v vednost vam župljani. Danes, ko je prva nedelja, se vam iskreno zahvaljujem za prvonedeljsko darovanje. Stroški obnove strelovoda bodo kar visoki. Sedaj imamo na KBM 7500€ vaših darov. Iskrena hvala.

Želim vam lepe julijske dneve.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Jutri po večerni sveti maši lepo vabim člane ŽPS in ključarje in člana GS na srečanje in pogovor v župnišče, da se pogovorimo, kako bomo letos obhajali lepo Joštovo nedeljo. Procesije sicer ne bo, se pa bo v cerkvi vse odvijalo, tudi blagoslov z Najsvetejšim. Po maši pa bomo pripravili prijetno druženje ob manjši pogostitvi vseh udeležencev. Zato prosim za zanesljivo udeležbo vseh, ki ste še na starem seznamu in evidentirani novi člani in članice. Letos v oktobru bodo sestavljeni in potrjeni novi in stari člani ŽPS in ključarji. Tako smo vsaj seznanjeni. Prosim tudi, da se uredi košnja sena, da se ne bo začelo vse zaraščati.

Želim vam vsem lepe julijske dneve.

Milan žpk