Oznanila 4. 6. 2023 – 11. 6. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo smo obhajali praznik Prvega svetega obhajila. Starši ste se lepo izkazali z očiščeno in okrašeno cerkvijo. Lepo ste očistili okolico in ste se tudi sami duhovno pripravili na praznik vaše družine. Zaključili smo z veroučno šolo za letošnje šolsko leto. V nedeljo bomo pri obeh svetih mašah razdelili spričevala in potrdila o obisku verouka  šolarjev. V četrtek še obhajamo praznik Sv. Rešnjega Telesa in Krvi. V nedeljo po drugi sveti maši bomo prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Danes vam iskreno priporočim prvonedeljsko darovanje. Jutri bom nakazal prvi obrok za obnovo orgel in to 5500€. Je še ogromno dela in potem sledi sestavljanje in oglaševanje piščali. Po 20. juniju upam, da bodo dale glas od sebe v vsej lepoti.

Želim vam vse dobro in vas iskreno pozdravljam.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

V četrtek praznujemo praznik Sv. Rešnjega Telesa in krvi. Lepo vabljeni k sveti maši in k blagoslovu z Najsvetejšim. V soboto bo potekal spominski pohod za pokojnega Šilak Franca in sledila bo sveta maša ob 13h. Prav tako v nedeljo lepo vabljeni k sveti maši.

Želim vam vse dobro in vas iskreno pozdravljam.

Milan žpk