Oznanila 4. 3. 2017 – 11. 3. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam in k molitvi križevega pota ob petkih pri večerni in ob nedeljah pred jutranjo sv. mašo. Danes vas še enkrat iskreno vabim v Slomškovo dvorano ob 16h na predstavitev gledališke predstave o Almi Karlin znani celjanki in svetovljanki, ki je napisala zanimivo knjigo “POD KOŠATIM OČESOM”. Knjigo in modre misli iz te knjige nam bo predstavilo Ljubiteljsko Gledališče   Teharje-Celje. Začenjamo z rednimi veroučnimi srečanji in tudi z neposredno pripravo prvoobhajancev na prvo srečanje z Jezusom in pripravo birmancev na sv. birmo. Moramo najti pravi termin za srečanje s starši 3. in 8. razreda, ker sem ob nedeljah zaseden zaradi maše na Kozjaku. Srečanji bom pravočasno objavil. Družino si vzemite naročniki. Iskreno se zahvaljujem za prvonedeljsko nabirko. Ta teden sem nabavil 1500l kurilnega olja za novo stavbo v vrednosti 1340€. V februarju smo veliko porabili olja.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sv. mašam. Zima se kar noče posloviti. G. Drago in Stanko pridno dovažata kurilno olje, da nismo na mrzlem. Tudi Velika Noč se hitro približuje in s tem tudi začetek obnovitvenih del na fasadi župnijske cerkve. Upam, da nam vreme ne bo preveč nagajalo. Spoštovani župljani in vsi ljudje dobre volje, vas pa naprošam za finančno pomoč v obliki botrstva. Ta teden bo tudi škofija in Zavod za spomeniško varstvo obveščena o našem načrtu. Nekaj Ognjišč še čaka na naročnike za mesec marec.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk